Sürücü Kursu

B Otomatik Ehliyet

b-otomatik-ehliyet.jpg

B otomatik sınıfı ehliyet, yalnızca otomatik vites araçlarda sürücülerin kullanabileceği bir ehliyet türüdür. Bu sınıfa ait ehliyet sahibi sürücüler manuel araç kullanırken bu ehliyeti kullanamazlar. B otomatik ehliyet eğitimlerimizde de tıpkı diğer sınıflar gibi teorik ve uygulamalı eğitimlerimiz vardır.
 

Teorik derslerde trafikte güvenli ve saygılı bir sürücü olabilmek, aracın teknik aksamlarını bilmek, ışık ve kurallara uyabilmeniz için  bilgileröğretilirken uygulamalı direksiyon derslerimizde de bu bilgileri kullanabilmeniz sağlanmaktadır.
 

Kursiyerlerimize sağladığımız kaynak kitaplar,web sitemizdeki e eğitim ve e  sınav uygulaması ile elektronik sınavlarda  aday başarı oranımızı en iyi seviyede tutmaya devam ediyoruz. Titizlikle yürütülen direksiyon dersleriyle de direksiyon sınavlarında başarılı olarak güvenli ve iyi bir sürücü  olabilmeniziçin tüm gayretimiz ile eğitimlerimize devam etmekteyiz  Eskişehir sürücü kursları arasında 1989’dan  beri güvenle en iyi hizmeti vermeye devam eden   Öğretmen Sürücü Kursu, son model araçları ile B otomatik ehliyet kursu da vermektedir
 

Öğretmen Sürücü Kursu İletişim Bilgileri;

Telefon : 0222 220 21 41 | Gsm : 0506 891 94 30

Adres : İstiklal Mh. Çınar Sk. No : 9 /1  ESKİŞEHİR (Tedaş Vezne Aralığı – Es Düğün Salonu Yanı)