Sürücü Kursu

A-2 Sınıfı Ehliyet

Eskişehir Öğretmen Sürücü Kursumuzda A-2 Sınıfı ehliyet verilmektedir. Motosiklet severlerin aldığı ehliyet sınıflarından biri olan A-2 sınıfı ehliyet 18 yaşını geçen herkesin başvurabileceği bir ehliyet sınıfıdır. A-2 ehliyet sahipleri yeni yapılan düzenleme ile 35 kilovat gücü ve ağırlığı ile oranı 0.2yi geçmeyen motorları kullanabilmektedir.

Eğitimlerimizde motor tanıtımı, vitesli motorlarda kakış ve duruş eğitimleri, fren kontrolü, ani fren, rampa kalkışı, sekiz çizme, slalom ve engellerden kaçma kursiyerlerimize öğretilmektedir. Öncelikle eğitim alanında gerçekleşen direksiyon eğitimlerimiz ardından akan trafikte belli alanlarda yapılır ve kursiyerimize tam bir deneyim kazandırılır. Eskişehir Sürücü Kursu-Eskişehir Öğretmen Sürücü Kursumuzda A-1 sınıfı ehliyette olduğu gibi A-2 sınıfı ehliyette de direksiyon eğitimlerinde tüm ekipmanlar derslerden önce kursiyerlerimize verilir ve güvenli bir dürüş sağlanır.

Eskişehir A-2 sınıfı ehliyet için gerekli evraklar, ücretler ve eğitimler hakkında bilgi almak için bizlere aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Öğretmen Sürücü Kursu İletişim Bilgileri ;

Telefon:0 222 220 21 41 | Gsm:0 506 891 94 30

Adres: İstiklal Mah. Çınar Sk. No:9/1 Odunpazarı/ESKİŞEHİR

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım