Sürücü Kursu

B Otomatik Ehliyet

Eskişehir Öğretmen Sürücü Kursu olarak Eskişehir B otomatik sınıfı ehliyet hazırlıklarını deneyimli uzman kadro, tam donanımlı sınıflar ve son model araçlar ile gerçekleştirmekteyiz.

B otomatik sınıfı ehliyet alan sürücüler yalnızca otomatik vites araç kullanabilirler. B sınıfı ehliyet alan sürücüler ise hem manuel hem otomatik vites araç kullanabilmektedirler.

Kursumuzda B otomatik sınıfı ehliyet (otomatik vites) vermek için eğitimler düzenlenmektedir. Kursiyerlerimize teorik derslerde trafikte güvenli ve saygılı bir sürücü olabilmek, aracın teknik aksamlarını bilmek, trafik kurallarına uymak için bilgiler öğretilirken uygulamalı direksiyon derslerimizde de bu bilgileri kullanabilmelerini sağlanmaktayız.

B otomatik ehliyet eğitimlerimizde tıpkı diğer sınıflarda olduğu gibi teorik ve uygulamalı eğitimlerimiz vardır. Kursiyerlerimize sağladığımız kaynak kitaplar, web sitemizdeki e-eğitim ve e -sınav uygulaması ile elektronik sınavlarda aday başarı oranımızı en iyi seviyede tutmaya devam ediyoruz.

Fiat 500L aracımız ile vermiş olduğumuz direksiyon uygulama derslerimizde sınava kısa sürede ve en iyi şekilde hazır hale gelmenizi sağlıyoruz. Titizlikle yürütülen direksiyon dersleriyle de direksiyon sınavlarında başarılı olarak güvenli ve iyi bir sürücü olabilmeniz için tüm gayretimiz ile eğitimlerimize devam etmekteyiz. Eskişehir sürücü kursları arasında 1989’dan beri güvenle en iyi hizmeti vermeye devam eden Eskişehir Sürücü Kursu- Eskişehir Öğretmen Sürücü Kursu hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Öğretmen Sürücü Kursu İletişim Bilgileri;

Telefon:0 222 220 21 41 | Gsm:0 506 891 94 30

Adres: İstiklal Mah. Çınar Sk. No:9/1 Odunpazarı/ESKİŞEHİR (Tedaş Vezne Aralığı – Es Düğün Salonu Yanı)

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım