B Sınıfı Ehliyet

b-sinifi-ehliyet_1.jpg

Eskişehir B sınıfı ehliyet hazırlıklarını tam donanımlı eğitmenler, sınıflar ve araçlar ile gerçekleştirmekteyiz. Hyundai i 20 ile vermiş olduğumuz uygulama derslerimizde sınava kısa sürede ve en iyi şekilde hazır hale gelmenizi sağlıyoruz.
B sınıfı ve B sınıfı otomatik vites olmak üzere ikiye ayrılan bu sınıfta manuel vites ve otomatik vites binek araçlar olmak üzere teorik ve uygulamalı direksiyon ders eğitim çalışmalarımız titizlikle yapılmaktadır. Teorik olarak motor ve araç tekniği eğitimlerinden ilk yardıma, trafik çevre bilgisinden trafik adabına kadar tüm bilgiler kursiyerlerimize eğitim boyunca eksiksiz aktarılmaktadır.
Birebir direksiyon eğitimlerimizi  ihtiyaç ve talepler doğrultusunda ek veya özel ders olarak tüm adaylarımıza en son eğitim yöntemleri ile vermeye devam ediyoruz Eskişehir’in en güvenli, en başarılı sürücü kurslarından biri olmayı başaran ekibimiz, son model araçlarla hizmetinizdedir.
Modern bir eğitim ortamı, son model araçlarla eğitim verilen kursumuzda motor bilgisinden direksiyona kadar her konuda detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz. Kursiyerlerimizi Trafiğe çıkmadan önce hem çevreye duyarlı ve saygılı hem de araç kullanımına tamamen hakimhale getiriyoruz.
Uzman eğitimcilerimizle verdiğimiz şehir içi direksiyon eğitimlerimizle sınavlardan en kolay şekilde geçebileceğiniz kaliteli bir eğitim sunuyoruz. Tüm güvenli sürüş tekniklerini öğrenip, trafikte saygılı bir ortam yaratmaya katkıda bulunan Öğretmen Sürücü Kursu ile iletişime geçerek kursumuz ve kayıtlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
 
Öğretmen Sürücü Kursu İletişim Bilgileri;


Telefon: 0222 220 21 41 | Gsm: 0506 891 94 30
Adres: İstiklal Mh. Çınar Sk. No: 9 /1 ESKİŞEHİR (Tedaş Vezne Aralığı – Es Düğün Salonu Yanı)