A-1 Sınıfı Ehliyet

Eskişehir Sürücü Kursu- Eskişehir Öğretmen Sürücü Kursu, Eskişehir’de profesyonel eğitimciler ve son model araçlarla eğitim vermektedir.

Trafikte her gün artan araç sayısına ve eklenen yeni sürücülere öncelikle güvenli ve saygılı bir sürüş bilinci kazandırdığımız kursumuzda kursiyerlerimiz en doğru bilgiler ile donatılmaktadır.

Eskişehir Öğretmen Sürücü Kursumuzda A-1 Sınıfı ehliyet verilmektedir. Yeni düzenleme ile A-1 sınıfı ehliyet sahipleri 11 kilovat gücü ve ağırlığa oranı 0,1 i geçmeyen motorları kullanabilmektedir. Motosiklet ehliyet sınıflarında önemli noktalar olan kalkış ve duruş, rampada kalkış, ani fren, engellerden kaçış düzgün bir şekilde öğretilerek sınavlarda başarılı olmanız hedeflenir. Direksiyon eğitimlerimiz boyunca gerekli güvenlik ekipmanları kursumuz tarafından sağlanırken, bu ekipmanların önemi, motorun aksam bilgisi kursiyerlerimize ayrıntılı olarak öğretilmektedir.


Eskişehir A1 sınıfı ehliyet için gerekli evraklar, ücretler ve eğitimler hakkında bilgi almak için bizlere aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Öğretmen Sürücü Kursu İletişim Bilgileri;

Telefon:0 222 220 21 41 | Gsm: 0506 891 94 30

Adres: İstiklal Mah. Çınar Sk. No:9/1 Odunpazarı/ESKİŞEHİR (Tedaş Vezne Aralığı – Es Düğün Salonu Yanı)

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım