Hakkımızda

Eğitim Öğretmenden, Ehliyet Öğretmen Sürücü Kursu’ndan alınır sloganı ile 1989'dan beri Eskişehir Sürücü Kursu olarak sürücü adaylarına yüksek bilgi birikimimiz ile başarı odaklı kaliteli eğitim vererek güvenilir hizmet sunmayı en önemli prensip haline getirmiş bulunmaktayız.

Eskişehir Öğretmen Sürücü Kursu’muzdan bugüne kadar 21.000’den fazla kişi ehliyetine kavuştu. Deneyimli eğitmenlerimizle tüm kursiyerlerimizi kurallara uygun davranan, yasa ve yönetmeliklere saygılı, bilinçli birer sürücü olarak yetiştirmek en büyük gayemizdir. Eskişehir sürücü kursları arasında önemli bir konumda olan firmamız, siz değerli kursiyerlerimize çağım gereklilikleri ile birlikte yüksek modelli ve bakımlı araçlarımız ile hizmek vermektedir. Eskişehir Öğretmen Sürücü Kursu, sadece ehliyet değil psikoteknik eğitimi de verebilmektedir.  

Deneyimli ve uzman kadrosuyla yakaladığı yüksek başarı sayesinde Eskişehir Öğretmen Sürücü Kursu, Eskişehir bölgesinde en çok tercih edilen sürücü kursudur. Tecrübesini son teknoloji ders teknikleri ve araçlarıyla birleştirerek doğru eğitimin adresi olmaya devam etmektedir. Eskişehir'in en çok tavsiye edilen sürücü kursu olan firmamız, kurulduğu günden bu yana kalite ve hizmet politikasından ödün vermeden devam etmiştir. 

Eskişehir Öğretmen Sürücü Kursumuzdan “B”,“B Otomatik”,“A, A-1 ve A-2”, C, CE ve D ehliyet sınıflarında son model araçlarla eğitim görerek diğer kursiyerlerimiz gibi sizde sürücü belgesine sahip olabilirsiniz. Kursiyerlere gerek teorik gerekse direksiyon derslerinde destek vererek motivasyonlarını yüksek tutmalarını sağlamaktayız. Teknolojinin tüm yeniliklerine uyum sağlayarak e-sınav ve e-kitap uygulaması ile konu anlatım ve adaylara deneme imkanı sunmakta teorik anlamda destek olmaktayız.

Trafikte eğitimin önemli olduğu bilincinde olan Eskişehir Öğretmen Sürücü Kursu son model araçlar ve simülatör aracı ile kursiyerlerine kaliteli ve güvenli sürüş tekniklerini öğretmeyi amaçlamaktadır. Ehliyet alımının tüm aşamalarında başarılı olabilmeniz için tüm personeliyle Eskişehir Öğretmen Sürücü Kursu hizmetinizdedir.
 

Eskişehir Öğretmen Sürücü Kursu İletişim Bilgileri;

Telefon: 0 222 220 21 41 - 0 506 891 94 30

Adres: İstiklal Mah. Çınar Sk. No:9 /1 ESKİŞEHİR (Tedaş Vezne Aralığı-Es Düğün Salonu Yanı)

Görseller

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım