Öğretmen Sürücü Kursu

Hakkımızda

Eğitim Öğretmenden, Ehliyet Öğretmen Sürücü Kursu’ndan alınır sloganı ile 1989'dan beri Eskişehir bölgesinde Eskişehir Öğretmen Sürücü Kursu olarak sürücü ve sürücü adaylarına yüksek bilgi birikimimiz ile başarı odaklı kaliteli eğitim vererek güvenilir hizmet sunmayı en önemli prensip haline getirmiş bulunmaktayız.

Öğretmen Sürücü Kursu’muzdan bugüne kadar 21.000’den fazla kişi ehliyetine kavuşmuştur. Deneyimli eğitmenlerimizle tüm kursiyerlerimizi kurallara uygun davranan, yasa ve yönetmeliklere saygılı, bilinçli birer sürücü olarak yetiştirmek en büyük gayemizdir.

Deneyimli ve uzman kadrosuyla yakaladığı yüksek başarı sayesinde Eskişehir Öğretmen Sürücü Kursu, Eskişehir bölgesinde en çok tercih edilen kurstur. Tecrübesini son teknoloji ders teknikleri ve araçlarıyla birleştirerek doğru eğitimin adresi olmaya devam etmektedir.

Eskişehir Sürücü Kursu- Eskişehir Öğretmen Sürücü Kursu- Eskişehir Ehliyet olarak bilinmektedir. Kursumuzdan “B”,“B Otomatik”,“A-1 A-2” Ehliyet sınıflarında son model araçlarla eğitim görerek diğer kursiyerlerimiz gibi sizde sürücü belgesine sahip olabilirsiniz. Kursiyerlere gerek teorik gerekse direksiyon derslerinde destek vererek motivasyonlarını yüksek tutmalarını sağlamaktayız. Teknolojinin tüm yeniliklerine uyum sağlayarak e-sınav ve e-kitap uygulaması ile konu anlatım ve adaylara deneme imkanı sunmakta teorik anlamda destek olmaktayız.

Trafikte eğitimin önemli olduğu bilincinde olan Eskişehir Öğretmen Sürücü Kursu son model araçlar ve simülatör aracı ile kursiyerlerine kaliteli ve güvenli sürüş tekniklerini öğretmeyi amaçlamaktadır. Ehliyet alımının tüm aşamalarında başarılı olabilmeniz için tüm personeliyle Eskişehir Öğretmen Sürücü Kursu hizmetinizdedir.

 

Eskişehir Öğretmen Sürücü Kursu Olarak;

Kadın ve Erkek Eğitmenler

Son Model Araçlar

Kredi Kartı İle Ödeme İmkânı

Şehrin Tam Merkezinde Olma İmkanları İle 1989 Yılından Beri Sizlerleyiz.

Öğretmen Sürücü Kursu Eskişehir İletişim Bilgileri;

Telefon: 0 222 220 21 41 - 0 506 891 94 30

Adres: İstiklal Mah. Çınar Sk. No:9 /1 ESKİŞEHİR (Tedaş Vezne Aralığı-Es Düğün Salonu Yanı)

Görseller

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım