B Sınıfı Ehliyet

Eskişehir Öğretmen Sürücü Kursu olarak Eskişehir B sınıfı ehliyet hazırlıklarını deneyimli uzman kadro, tam donanımlı sınıflar ve son model araçlar ile gerçekleştirmekteyiz.

Kursumuzda B sınıfı ehliyet (manuel)ve B otomatik sınıfı ehliyet (otomatik vites) vermek için eğitimler düzenlenmektedir. Kursiyerlerimize teorik olarak motor ve araç tekniği eğitimlerinden ilk yardıma, trafik çevre bilgisinden trafik adabına kadar tüm bilgiler eğitim boyunca eksiksiz aktarılmaktadır. Trafiğe çıkmadan önce adaylarımızı hem çevreye duyarlı ve saygılı hem de araç kullanımına tamamen hakim hale getiriyoruz.

Hyundai i 20 araçlarımız ile vermiş olduğumuz direksiyon uygulama derslerimizde sınava kısa sürede ve en iyi şekilde hazır hale gelmenizi sağlıyoruz. Uzman eğitimcilerimizle verdiğimiz şehir içi direksiyon eğitimlerimizle sınavlardan en kolay şekilde geçebileceğiniz kaliteli bir eğitim sunuyoruz.

Eskişehir ehliyet kursu olarak A, B, C sınıfı ehliyet eğitimlerimizin tamamında trafiğe dikkatli, bilgili ve pratiğini önceden yapabilmiş bireylerin çıkabilmesini hedefleyerek çalışıyoruz. 

Birebir direksiyon eğitimlerimizi ihtiyaç ve talepler doğrultusunda ek veya özel ders olarak tüm adaylarımıza en son eğitim yöntemleri ile vermeye devam ediyoruz. Eskişehir’in en güvenli, en başarılı sürücü kurslarından biri olmayı başaran ekibimiz, son model araçlarla hizmetinizdedir. Tüm güvenli sürüş tekniklerini öğrenip, trafikte saygılı bir ortam yaratmaya katkıda bulunan Eskişehir Sürücü Kursu- Eskişehir Öğretmen Sürücü Kursu ile iletişime geçerek kursumuz ve kayıtlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Öğretmen Sürücü Kursu İletişim Bilgileri;

Telefon:0222 220 21 41 | Gsm:0506 891 94 30
Adres: İstiklal Mah. Çınar Sk. No:9/1 Odunpazarı/ESKİŞEHİR (Tedaş Vezne Aralığı – Es Düğün Salonu Yanı)

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım