Otomatik Vites Ehliyeti

Teknoloji her alanda gelişim göstermektedir. Gelişen teknoloji araç seçeneklerine de büyük çeşitlilik sunmuş, araçlar manuel vitesten otomatiğe geçmeye başlamış ve hem rahatlığı hem de kolaylığı sebebiyle otomatik vites araçlar daha da çok tercih edilir olmuştur.

Bu gelişmelerin akabinde otomatik vites ehliyeti, 2016 yılında yürürlüğe giren bir kararla oluşan ehliyet sınıflarından biri olmuştur. Bu ehliyet tipinde kullanıcılar yalnızca otomatik vitesli araçları kullanabilmektedir. Otomatik vites ehliyeti almak isteyen sürücü adayı, tıpkı manuel ehliyette olduğu gibi bir sürücü kursuna giderek belirlenene eğitimleri almak, sınavlardan başarılı olmak zorundadır.

Otomatik vites ehliyet alabilmeniz için 18 yaşını doldurmuş olmanız yeterlidir. Eskişehir ehliyet kursu- Eskişehir sürücü kursu olarak 32 yıldır hizmet veren Eskişehir Öğretmen Sürücü Kursu, otomatik araçlar için kullanabileceğiniz ehliyeti alabileceğiniz, eğitimleri son model araçlarla ve uzman bir eğitimci kadrosuyla veren bir kurstur.

Öğretmen Sürücü Kursu İletişim Bilgileri;

Telefon:0 222 220 21 41 | Gsm: 0 506 891 94 30

Adres: İstiklal Mah. Çınar Sk. No: 9 /1 Odunpazaı/ESKİŞEHİR (Tedaş Vezne Aralığı – Es Düğün Salonu Yanı)

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım